Urząd zorganizował szkolenia dla firm

Wczoraj (14.11) w Urzędzie Miasta odbyły się dwa spotkania dla siemianowickich przedsiębiorców.

O godzinie 9.00 przedstawiciele firm wzięli udział w nietypowym szkoleniu sprzedażowym w formie Gry Biznesowej. Uczestnicy ćwiczyli umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem oraz prowadzili symulacje rozmów sprzedażowych. Szkolenie poprowadził doświadczony coach i trener biznesowy Maciej Kozubik z Grupy Kozubik i Partnerzy.

Po zakończeniu pierwszego wydarzenia, o godzinie 12.00 odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na szkolenia, doradztwo i studia podyplomowe z oferty Bazy Usług Rozwojowych. Dofinansowanie odbywa się w ramach „Podmiotowego Systemu Finansowania. Śląskie”, a wnioski składać można w Powiatowym Urzędzie Pracy w Siemianowicach Śląskich. Spotkanie poprowadził dr Piotr Kurnicki z Centrum Szkoleniowo – Doradczego Dr Kunicki sp. k.

Więcej informacji na temat możliwości pozyskania funduszy można znaleźć  TUTAJ. Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w projekcie uzyskają szczegółowe informacje w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy znajdującym się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Siemianowicach Śląskich w pok. 04 (niski parter) lub pod numerami telefonu: 32/ 765-16-52, 765-35-92.

źródło tekstu i zdjęć: http://www.siemianowice.pl/aktualnosci/gospodarka/urzad-zorganizowal-szkolenia-dla-firm.10658/
Znalazłeś w publikacji „Urząd zorganizował szkolenia dla firm.” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.