trener sprzedaży, trener biznesu, coach sprzedaży, szkolenia dla handlowców, szkolenia dla sprzedawców, szkolenia z negocjacji, indywidualny trening sprzedaży, kurs ze sprzedaży, coaching handlowców, coaching sprzedawców, pozyskiwanie klinetów, prospecting, warsztat dla handlowców, warsztat dla sprzedawców, standardy sprzedaży

Trener biznesu i Sprzedaży – Maciej Kozubik

Właściciele firm proszą mnie o pomoc, gdy:

 • planują podnieść poziom sprzedaży i zdobyć nowych klientów,
 • planują osiągnąć bardzo ambitne cele biznesowe,
 • pracownicy nie wykorzystują swojego potencjału,
 • tempo rozwoju firmy nie jest takie jak należy.

 

Klienci oczekują ode mnie to, czego oczekują, ponieważ moje pomysły i sposoby pracy są inne:

 • stosuję proste podejście do biznesu, ponieważ wykorzystuję sprawdzone metody,
 • najpierw analizuję firmę i ich pracowników, aby dostosować metody do dalszej pracy,
 • mam odwagę powiedzieć właścicielowi, co hamuję rozwój jego firmy,
 • każde zadanie traktuję indywidualnie, bo nie ma uniwersalnej recepty.
Maciej Kozubik 2

Lat doświadczenia handlowego

Lat doświadczenia biznesowego

Lat doświadczenia coachingowego

Lat doświadczenia trenerskiego

Lata doświadczenia kierowniczego

Trener biznesu i sprzedaży, dyplomowany coach, ekonomista – Maciej Kozubik

Jestem absolwentem dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach dzisiaj Uniwersytet Ekonomiczny i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracowałem w korporacjach, od lat prowadzę działalność szkoleniową.

Ukończyłem Akademii Coacha i Akademii Trenerów Biznesu, międzynarodowy kurs CoachWise Essentials Program™, Team Coach (ICF Continuing Coach Education), posiadam certyfikat konsultanta DISC D3 oraz trenera i coacha sprzedaży. Działam zgodnie ze standardem szkoleniowym HRD BP (Szkolenia Efektywne Biznesowo).

 

Maciej Kozubik w liczbach:

 • 4 dyplomy studiów wyższych.
 • 2 ukończone uczelnie.
 • 5 certyfikatów potwierdzających kompetencje coachingowe.
 • 24 certyfikaty potwierdzające kompetencje trenerskie i biznesowe.
 • Ponad 10 lat doświadczenia coachingowego (coach indywidualny i grupowy).
 • Ponad 11 lat doświadczenia trenerskiego (trener biznesu i sprzedaży).
 • Ponad 13 lat w biznesie i 4 lata na stanowisku kierowniczym.
 • Ponad 8.000 przeszkolonych osób (na sali szkoleniowej i za pośrednictwem Internetu).
 • Ponad 10.000 odbytych spotkań sprzedażowych.

 

Jakim jestem człowiekiem?

Jestem trenerem biznesu o dużym dystansie do siebie i świata. Świadomym optymistą, który w każdym błędzie dostrzeże coś pozytywnego. Nieprzerwanie dążę do doskonałości we wszystkim, co robię, dlatego wyznaczam sobie ambitne cele i permanentnie szukam nowych inspiracji.

Uwielbiam aktywnie i zdrowo spędzać czas wolny – pięć lat trenowałem sztuki walki, obecnie biegam. Co mnie wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawiam ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jestem przekonany, że jak każdy czasem popełniam błędy, tak samo jak każdy jest stworzony, by osiągnąć sukces.

 

Czym kieruję się w życiu?

“Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu” – autor nieznany.

“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.” – Henry Ford.

 

Podsumowanie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, w branży finansowej, reklamowej i FMCG – zdobywane od 1999 r. Od 2010 roku działam jako Coach, a od 2011 r. jako Trener Biznesu, w 2015 podniosłem kompetencję w obszarze Coach i Trener Sprzedaży. Doświadczenie zdobywałem prowadząc działalność gospodarczą oraz pracując w korporacjach. W tym czasie odpowiadałem za sprzedaż (mikro, małe oraz średnie firmy do 25 milionów obrotu rocznego oraz dla klienta indywidualnego), szkolenie współpracowników i bieżące funkcjonowanie własnej firmy. Jestem autorem szkoleń internetowych i stacjonarnych.

Na co dzień współpracuję z osobami, którym zależy na zwiększaniu własnej efektywności. Coachingowo pracowałem ze sportowcami, wyższą kadrą zarządzającą, handlowcami i pracownikami sektora bankowego, ludźmi biznesu oraz z przyszłymi przedsiębiorcami.

Dodatkowo kooperuję z osobami, którym zależy na wykorzystaniu najnowszej wiedzy i doświadczenia.  Specjalizuje  się w szkoleniach z zakresu sprzedaży i umiejętności menedżerskich, przedsiębiorczości i rozwoju osobistego.