Właściciele firm proszą mnie o pomoc, gdy:

 • planują podnieść poziom sprzedaży i zdobyć nowych klientów,
 • planują osiągnąć bardzo ambitne cele biznesowe,
 • pracownicy nie wykorzystują swojego potencjału,
 • tempo rozwoju firmy nie jest takie jak należy.

 

Klienci oczekują ode mnie to, czego oczekują, ponieważ moje pomysły i sposoby pracy są inne:

 • stosuję proste podejście do biznesu, ponieważ wykorzystuję sprawdzone metody,
 • najpierw analizuję firmę i ich pracowników, aby dostosować metody do dalszej pracy,
 • mam odwagę powiedzieć właścicielowi, co hamuję rozwój jego firmy,
 • każde zadanie traktuję indywidualnie, bo nie ma uniwersalnej recepty.

Lat doświadczenia handlowego

Lat doświadczenia biznesowego

Lat doświadczenia coachingowego

Lat doświadczenia trenerskiego

Lata doświadczenia kierowniczego

Maciej Kozubik – trener biznesu i sprzedaży, dyplomowany coach, ekonomista.

Jestem absolwentem dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach dzisiaj Uniwersytet Ekonomiczny i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracowałem w korporacjach, od lat prowadzę działalność szkoleniową.

Ukończyłem Akademii Coacha i Akademii Trenerów Biznesu, międzynarodowy kurs CoachWise Essentials Program™, Team Coach (ICF Continuing Coach Education), posiadam certyfikat konsultanta DISC D3 oraz trenera i coacha sprzedaży. Działam zgodnie ze standardem szkoleniowym HRD BP (Szkolenia Efektywne Biznesowo).

 

Maciej Kozubik w liczbach:

 • 4 dyplomy studiów wyższych
 • 2 ukończone uczelnie
 • 5 certyfikatów potwierdzających kompetencje coachingowe
 • 25 certyfikatów potwierdzających kompetencje trenerskie i biznesowe

 

Jakim jestem człowiekiem?

Jestem osobą o dużym dystansie do siebie i świata. Świadomym optymistą, który w każdym błędzie dostrzeże coś pozytywnego. Nieprzerwanie dążę do doskonałości we wszystkim, co robię, dlatego wyznaczam sobie ambitne cele i permanentnie szukam nowych inspiracji.

Uwielbiam aktywnie i zdrowo spędzać czas wolny – pięć lat trenowałem sztuki walki, obecnie biegam. Co mnie wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawiam ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jestem przekonany, że jak każdy czasem popełniam błędy, tak samo jak każdy jest stworzony, by osiągnąć sukces.

 

Czym kieruję się w życiu?

“Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu” – autor nieznany.

“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.” – Henry Ford.

 

Podsumowanie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, w branży finansowej, reklamowej i FMCG – zdobywane od 1999 r. Od 2010 roku działam jako Coach, a od 2011 r. jako Trener Biznesu, w 2015 podniosłem kompetencję w obszarze Coach i Trener Sprzedaży. Doświadczenie zdobywałem prowadząc działalność gospodarczą oraz pracując w korporacjach. W tym czasie odpowiadałem za sprzedaż (mikro, małe oraz średnie firmy do 25 milionów obrotu rocznego oraz dla klienta indywidualnego), szkolenie współpracowników i bieżące funkcjonowanie własnej firmy. Jestem autorem szkoleń internetowych i stacjonarnych.

Na co dzień współpracuję z osobami, którym zależy na zwiększaniu własnej efektywności. Coachingowo pracowałem ze sportowcami, wyższą kadrą zarządzającą, handlowcami i pracownikami sektora bankowego, ludźmi biznesu oraz z przyszłymi przedsiębiorcami.

Dodatkowo kooperuję z osobami, którym zależy na wykorzystaniu najnowszej wiedzy i doświadczenia.  Specjalizuje  się w szkoleniach z zakresu praktycznej przedsiębiorczości, sprzedaży i rozwoju osobistego.

Your SEO optimized title