trener sprzedaży, trener biznesu, coach sprzedaży, szkolenia dla handlowców, szkolenia dla sprzedawców, szkolenia z negocjacji, indywidualny trening sprzedaży, kurs ze sprzedaży, coaching handlowców, coaching sprzedawców, pozyskiwanie klinetów, prospecting, warsztat dla handlowców, warsztat dla sprzedawców, standardy sprzedaży, Maciej Kozubik

Kompas Przedsiębiorczości

Cena od 987 PLN Brutto (zw. z VAT)

5 sesji szkoleniowych

W małym biznesie sprawy zawodowe i osobiste są ściśle związane. Szkolenie „Kompas Przedsiębiorczości” pomaga stworzyć silną i zdrową firmę. Polska rzeczywistość pokazuje, że 40% firm jest likwidowana. Chcesz należeć do zwycięzców czy przegranych? Chcesz stworzyć dobrze działającą firmę lub rozwinąć już istniejącą? Czy wolisz narzekać jak to trudno prowadzić biznes w Polsce?

Już dzisiaj możesz wykorzystać narzędzia analityczne i strategiczne do stworzenia zarabiającej firmy. Stworzyć działający model sprzedaży. Zbudować wizerunek eksperta. Opracować politykę obsługi klienta. To i wiele innych problemów rozwiązuje szkoleni „Kompas Przedsiębiorczości”.

Dla kogo jest to szkolenie?

Niniejsze szkolenie dedykowane jest przedsiębiorcom oraz przyszłym przedsiębiorcom. Pracownikom mikro i małych firm, w szczególności firm rodzinnych.

Forma realizacji

Szkolenie jest realizowane w formie spotkań 1 na 1. Z możliwością wykorzystania telefonu lub Skype.
Kompas Przedsiębiorczości

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia “Kompas Przedsiębiorczości”?

Z

W dzisiejszej rzeczywistości bardzo ważną rolę odgrywa bycie specjalistą. Dlatego zbuduj wizerunek eksperta (w szczególności w internecie). Dlaczego jest to takie ważne, bo ludzie wolą kupić od specjalisty, którego znają i ufają. Do tego chętniej zapłacą więcej, bo nie lubią ryzykować.

Z

Dlaczego wielkie korporacje zarabiają astronomiczne kwoty? Bo wiedzą, jak to robić. Ty, też możesz poznać najskuteczniejsze strategie biznesowe i wykorzystać je w swoim biznesie.

Z

W firmach szkolących swoich pracowników wzrost zysków jest na poziomie 14% w stosunku rocznym, a tylko 4%, gdy tego nie robią. Szkolenie daje 33% wzrostu zysku w przeliczeniu na jednego pracownika, w porównaniu z 11% wzrostem dla grupy kontrolnej (nieszkolącej pracowników). Z tego wynika, że szkoląc się będziesz rozwijał się 3 razy szybciej niż konkurencja.

Z

Jako osoba planująca otwarcie własnej firmy nie wiesz od czego zacząć, jak zweryfikować biznes plan, czym jest model biznesu, jak przeprowadzić analizę opłacalności. Nie bądź jak 40% otwierających firmy, którzy szybko je zamyka.

Z

Jako przedsiębiorca masz mało czasu dla rodziny, na swoje hobby, czy nawet na sen. Najwyższy czas to mienić. Miej więcej czasu dla siebie, nie koniecznie pracując więcej (ogarnij to, co zabiera ci za dużo czasu i skup się, na tym co daje ci pieniądze).

Z

Podstawą biznesu jest zarabianie. Dzisiaj zarabiasz tyle na ile pozwala ci twoja wiedza na temat procesu sprzedaży. Dlatego mam propozycję:

  • sprzedawaj więcej,
  • z wyższą marżą (nowym i aktualnym klientom).

Zrobisz to poznając skuteczne techniki sprzedaży połączone z indywidualnym lejkiem sprzedaży (procesem dzięki, któremu będziesz mógł kontrolować poziom sprzedaży). Zbudujesz wizerunek eksperta. Nauczysz się skutecznie zarządzać sobą w czasie. Staniesz się lepszym przedsiębiorcą i liderem.

Kompas Przedsiębiorczości

Co obejmuje szkolenie “Kompas Przedsiębiorczości”?

Z

5 spotkań 1 na 1 (fizycznych lub Skype), każde trwa około 90 minut.

Z

Sesja pierwsza: biznesowa strategia sukcesu.

Z

Sesja trzecia: skuteczna sprzedaż.

Z

Sesja piąta: budowanie wizerunku eksperta.

Z

Bezpłatna sesja dla osób korzystających z całego programu (6 sesja gratis).

Z

Możliwość pracy zdalnej (skype/telefon), nie ograniczaj się i wykorzystuj technologię.

Z

Program obejmuje 5 sesji szkoleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Z

Sesja druga: zarządzanie sobą w czasie.

Z

Sesja czwarta: przywództwo.

Z

Możliwość skorzystania tylko z części szkoleń Kompasu Przedsiębiorczości.

Z

Po każdej sesji szkoleniowej zadania praktyczne do wykonania, aby wiedzę przekuć na konkretne działania (Plan Działań Wdrożeniowych).

Kompas Przedsiębiorczości

Jeśli dopiero planujesz rozpocząć działalność gospodarczą też pomogę:

Z

Zweryfikować pomysł.

Z

Określić działania pomagające w rozpoczęciu biznesu.

Z

Zbudować (zweryfikować) model sprzedaży.

Z

Zaplanować kolejne działania, aby należeć do tych co zarabiają w swojej firmie, a nie tych co ją zamykają (średnio 40% firm każdego roku jest likwidowana).

Z

Przygotować biznes plan.

Z

Przygotować model sprzedaży.

Z

Analizie konkurencji.

Z

Analizie finansowej pomysłu (rentowności).

Z

Zaplanować swoje działania jaki przedsiębiorcy (pamiętaj, że to całkiem coś innego niż praca dla kogoś).

Kompas Przedsiębiorczości

Opinie klientów

quote
Kiedy poznałem Macieja stawiałem pierwsze kroki w prowadzeniu działalności gospodarczej. Pierwsze słowa jakie do mnie skierował brzmiały “Witaj Piotrze, zapraszam Cię do bycia szczęśliwym przedsiębiorcą”. Nie chodziło oczywiście o idee szczęścia jako taką – bo ta jest dość nieuchwytna. Mimo, iż jako dyplomowany psycholog przychodziłem na spotkania z Maciejem z dużą dozą sceptycyzmu i dystansu z początku, to po pewnym czasie uznałem jego wnikliwość, wiedzę no i przede wszystkim ogromne doświadczenie i autentycznie dobre intencje względem mojego rozwoju – widać było mocne zaangażowanie w moją sprawę. Nie przelewało się u mnie z pieniędzmi i o wszystko w życiu musiałem dzielnie walczyć sam. Ze spotkań mentorskich, czy też coachingowych wyciągnąłem dodatkową siłę i koncentrację na realizacji strategicznych dla mnie celów. Dziś prowadzę trzy firmy w: branży filmowej, handlu zagranicznym i b2b ecommerce. Kto wie jakby to było, gdybym nie poznał Macieja Kozubika i nie przyjął jego zaproszenia. Polecam.

Piotr Mechelewski

Przedsiębiorca
quote
Panie Maćku,

Prowadzę swoją firmę 10 lat, budowałem ją od podstaw w oparciu o chęć budowania biznesu (nie wiedzę i doświadczenie). Po kilku latach zorientowałem się że straciłem sporo czasu na “badania” zamiast wykorzystać wiedzę specjalistów. Jestem na etapie wyjścia z marazmu związanego ze stabilizacją, przyzwoitym w moim odczuciu poziomem dochodów, buduję Kancelarię od nowa, modernizuję procesy, wprowadzam nowe produkty, innowacje, poprawiam drobne rzeczy i duże schematy. Mam dużo chęci aby przekształcić mój biznes z lokalnej niewielkiej firmy (obecne zespół Kancelarii to 10 osób) w przedsiębiorstwo z przychodem kilkukrotnie przewyższającym obecny.

Dzięki wielkie za potwierdzenie poprawności i właściwości własnych przemyśleń w temacie strategii działania, w temacie motywacji, za zwrócenie uwagi na ogromne znaczenie ludzi i relacji biznesowych, a przede wszystkim za wsparcie dla biznesu (mojego również) które można usłyszeć w Pańskim wykładzie.

Jacek Kosmalski

Dyrektor Generalny, Kancelaria Windykacyjna „Mediator”
Kompas Przedsiębiorczości

Umów spotkanie w sprawie szkolenia “Kompas Przedsiębiorczości”!

Z

Co chcesz robić?

Z

Jakie masz szkolenia za sobą?

Z

Co istotnego zadecydowało, że chcesz uczestniczyć w szkoleniu "Kompas Przedsiębiorczości"?

Z

Jakie masz doświadczenie zawodowe?

Z

Jaki masz pomysł na sprzedaż produktów / usługi?