Oferta coachingowa

Fakty na temat coachingu:

86 % firm deklaruje dodatni zwrot z inwestycji w coaching (ROI).  

Średnio jest to 7-krotny wzrost zysków z każdej zainwestowanej złotówki.

50-krotny zysk, to wartość ROI uzyskana przez prawie co piątą firmę.

Coaching dla przyszłego przedsiębiorcy

Jedni uważają, że sukces w biznesie zależy od kontaktów i pieniędzy, a inni, że od know-how i motywacji. Każdy z tych czynników odgrywa ważną rolę, ale żaden nie gwarantuje sukcesu. Dlatego, aby projekt „własna firma” nie zmienił się w porażkę, należy odpowiednio przygotować się do niego. 

Life coaching inaczej coaching życiowy

Coaching życiowy (life coachingu) skupia się na określeniu celu życia i dążeniu do jego realizacji. Wiąże się to ze zmianą dotychczasowego stylu życia w celu podniesienia zadowolenia, poczucia spełnienia i ogólnej satysfakcji. Life coaching, to budowanie lepszej przyszłości dzisiaj!

Coaching dla sprzedawców (handlowców)

Jest kierowany do handlowców i właścicieli małych firm. Ma pomóc w zbudowaniu stabilnego i silnego procesu sprzedaży oraz wewnętrznej motywacji do codziennych zadań sprzedażowych. Ma przemienić zwykłych handlowców w mistrzów sprzedaży.

Coaching małego biznesu inaczej Small Business Coaching

Coaching małego biznesu (Small Business Coaching) kierowany jest do przedsiębiorców, właścicieli małych firm. Proces coachingowy ma pomoc klientowi (coachee) w zbudowaniu stabilnej i silnej firmy oraz zdrowych relacji rodzinnych i zrównoważonego trybu życia.

Coaching menedżerski inaczej coaching dla kadry kierowniczej

Proces coachingu menedżerskiego (dla kadry kierowniczej) ma pomóc klientowi (coachee) w zbudowaniu stabilnej pozycji zawodowej i efektywnego zespołu oraz zdrowych relacji rodzinnych i zrównoważonego trybu życia.

Team Coaching inaczej coaching zespołu.

Celem coachingu zespołu jest wspieranie jednostki i całego zespołu w dążeniu do określonego celu, poprzez wzrost zaangażowania i motywacji. Coach w trakcie coachingu zespołu pomaga zwiększyć samoświadomość każdego członka zespołu ale również, wzmocnienie relacji między nimi.

Dlaczego warto wybrać mnie jako swojego coacha?

Z

Wdrożenie

Większość sesji coachingowych kończy się zadaniem do wykonania przez Ciebie. Dlatego, że bardzo ważne jest co zrobisz miedzy sesjami. 

Z

Gry i narzędzia coachingowe

W trakcie sesji coachingowych korzystam z narzędzi i gier coachingowych podnoszących efektywność procesu.

Z

Wdrożenie i wsparcie poszkoleniowe

Coaching może zostać wykorzystany jako uzupełnienie procesu szkoleniowe prowadzonego przeze mnie lub innego trenera. 

Z

Asysta trenerska / coachingowa

Szkolenie indywidualne (dla handlowców, menedżerów i przedsiębiorców) realizowane na stanowisku pracy (w siedzibie firmy klienta lub w terenie). Czasem nazywane asystą trenerską lub coachingową.

Z

Forma prowadzonych zajęć

Zajęcia są realizowane w formie indywidualnego spotkanie. W dogodnym miejscu (u Ciebie w domu, w Twojej firmie lub gabinecie coachingowym). Możemy również skorzystać ze Skype lub telefonu.

W przypadku Coachingu zespołu ustalamy to indywidualnie.

Z

Coach praktyk

Doświadczenie sprzedażowe od 1999 roku, coachingowe od 2010 roku, szkoleniowe od 2011 roku.

  • Uprawnienia konsultanta DISC D3.
  • 4 dyplomy studiów wyższych.
  • 2 ukończone uczelnie.
  • 5 certyfikatów potwierdzających kompetencje coachingowe.
  • 24 certyfikaty potwierdzające kompetencje trenerskie i biznesowe.
  • Ponad 2.400 godzin doświadczenia coachingowego i trenerskiego.
  • Ponad 8.000 przeszkolonych osób (na sali szkoleniowej i za pośrednictwem internetu).
  • Ponad 10.000 odbytych spotkań sprzedażowych.

Opinie moich klientów.

Maciej Kozubik współpracował jako zewnętrzny coach/mentor CoachWise S.A. (d. Coaching Center) przy realizacji projektu “Śląski Program Innowacji”, który prowadzony był w okresie 02.2012-10.2012. Pan Maciej zrealizował: sesje coachingowe dla początkujących przedsiębiorców dla 10 osób, 82 godziny; sesje mentoringowe dla początkujących przedsiębiorców dla 12 osób 115 godzin. Jego praca oceniona jest na bardzo dobrą przez uczestników programu zarówno w obszarze kompetencji jak i realizacji programu merytorycznego.

Paweł Sankowski Partner Zarządzający, CoachWise S.A. (d. Coaching Center)

Pan Maciej Kozubik – jako coach i mentor – prowadził indywidualne spotkania doradcze z uczestnikami projektu. Zarówno jako coach i mentor wykazał się profesjonalizmem w prowadzeniu indywidualnych spotkań. Wiedza merytoryczna, otwartość, terminowość oraz silna motywacja cechująca pana Maciej sprawiły, że doradztwo prowadzone przez niego cieszyło się pozytywnymi opiniami. Potwierdzają ten fakt wyniki badań ewaluacyjnych. Uczestnicy ocenili kompetencje i umiejętności coacha na poziomie 5,7 przy skali od 1 do 6, tak samo jak wartość dostarczonego przez Pana Macieja programu wsparcia.

Krzysztof Jaszczuk Członek Zarządu, Sysco Polska Sp. z o.o.

Pan Maciej Kozubik jako coach jest szczególnym rodzajem partnera biznesowego. Prowadząc proces doradczy w sposób zorganizowany i zorientowany na interes Klienta dąży do zbudowania relacji w wyniku której zostaną osiągnięte wszelkie cele operacyjne procesu coachingowego. Coaching u Pana Macieja ma charakter zracjonalizowany i zoperacjonalizowany a przez to proces doradczy jest bardzo konkretny (cechuje go bardzo wysoka rzetelność i trafność pod względem metodologii). Zapraszam do efektywnej współpracy z Panem Maciejem Kozubikiem, ponieważ: jest godnym zaufania partnerem biznesowym; aktywnie wspiera w znajdowaniu rozwiązań sytuacji problemowych; jest osobą, która odpowiedzialnie podchodzi do procesu coachingu/doradztwa/mentoringu; pomaga osiągnąć cele związane z rozwojem zawodowym w biznesie; jestem przekonany, że ustawi żagle swojego Klienta na “wiatr sukcesu”.

Piotr Mechelewski przedsiębiorca, Flashop

Coaching z Maciejem był moim pierwszym coachingiem, który wynikał z głębokiej potrzeby zmiany i odbył się pod koniec 2010 roku. Podczas próbnego spotkania coachingowego miałam okazję przekonać się jak daleka jestem od prawdy – czym jest coaching. Kolejne kilka spotkań stało się metodą do szerszego spojrzenia na świat, rozwijania inteligencji emocjonalnej, w szczególności stania się lepszą zawodniczką, lepszym sportowcem. Maciej pokazał mi różne punkty widzenia zachowując pełną neutralność, pobudzał wyobraźnię, wykorzystywał różne narzędzia coachingowe. Dla mnie pełen profesjonalizm. Widząc ambicję Macieja, który sam w sobie również poszukuje drogi do bycia coraz to lepszym coachem i mając jako przykład swoje doświadczenia z procesu coachingowego, który w pełni przygotował mnie na nowe wyzwania, polecam go z czystym sumieniem.

Żaneta Skowrońska wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Członkini Kadry narodowej w Ujeżdzeniu, uczestniczka Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, Polski Związek Jeździecki

Your SEO optimized title