trener sprzedaży, trener biznesu, coach sprzedaży, szkolenia dla handlowców, szkolenia dla sprzedawców, szkolenia z negocjacji, indywidualny trening sprzedaży, kurs ze sprzedaży

Indywidualny Trening Sprzedaży

Indywidualny Trening Sprzedaży

Indywidualny Trening Sprzedaży to 3-miesięczny program szkoleniowy budujący spójny proces sprzedaży, rozwijający kompetencje handlowe i marketingowe oparty na najlepszych praktykach rynkowych. To indywidualna Akademia Sprzedaży.

Trening będzie prowadził trener sprzedaży i biznesu, zajmujący się sprzedażą od 1999 roku. Mający na swoim kącie ponad 8000 przeszkolonych osób. Znający słodki smak sukcesu i cierpki smak porażki. Praktyk łączący teorię i praktykę w intensywnym Indywidualnym Treningu Sprzedaży.

Indywidualny Trening Sprzedaży-1
Indywidualny Trening Sprzedaży

Potrzebujesz indywidualnego treningu sprzedaży, jeśli:

  • Zaczynasz biznes i nie wiesz jak się zabrać za sprzedaż.
  • Nie masz doświadczenia w sprzedaży.
  • Potrzebujesz strategię sprzedaży i kompleksowego jej zaplanowania.
  • Nie odnosisz takich sukcesów biznesowych jakich oczekujesz.

Pomogę Ci zbudować oraz wdrożyć solidny plan marketingu i sprzedaży, który pomoże realizować cele osobiste i biznesowe.

Prowadzisz firmę!

W efektywnej sprzedaży nie chodzi o pojedyncze transakcje, ale o uruchomienie spójnego i powtarzalnego procesu. Procesu zaczynającego się pozyskaniem klientów, sprzedaży z zyskiem, negocjacji na własnych warunkach i obsłudze klientów, w taki sposób, aby Cię polecali i wracali po więcej.

Co najważniejsze wyszkolę Cię i pomogę wiedzę wdrożyć do codzienności zawodowej. Tak, aby przygotować firmę i Ciebie na długotrwały rozwój.

Indywidualny Trening Sprzedaży
Indywidualny Trening Sprzedaży

Twój biznes się nie rozwija!

Dotarłeś tak daleko, jak tylko byłeś w stanie. Czasem dokonywałeś rzeczy niemożliwych, ale nadszedł czas, aby wejść na wyższy poziom.

Dlatego potrzebujesz Mentoring. Czyli połączenia coachingu i szkolenia. Skoncentrowanego na zróżnicowanym rozwoju osobistym i zawodowym dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przestań wykonywać przypadkowe działania i pozwól, że pokażę Ci jak zbudować usystematyzowane podejście do sprzedaży i marketingu.

Gdzieś są luki, których nie zauważasz.

Trudno dostrzec las za drzewami. Zastanów się nad następującymi pytaniami:

Kiedy ostatnio podniosłeś cenę? Czy Twój model biznesowy ma sens? Czy optymalizujesz zasoby? Jak ustalasz priorytety zadań do wykonania? Gdzie i dlaczego pojawiają się wąskie gardła w sprzedaży i modelu biznesowym?

Potrzebujesz więcej czasu dla siebie i rodziny? Zastanów się:

Czy możesz pojechać na miesięczne wakacje co pół roku? Czy sypiasz wystarczająco dużo? Czy masz czas na hobby? Czy z rodziną spędzasz wystarczająco dużo czasu?

Jeśli pojawiła się choć jedna odpowiedź „NIE” najwyższy czas skorzystać z Indywidualnego Treningu Sprzedaży.

Indywidualny Trening Sprzedaży 10
Indywidualny Trening Sprzedaży

Jak będziemy pracować?

Przygotowanie planu szkoleń indywidualnych (dostosowanego do wyniku analizy potrzeb szkoleniowych) oraz planów działań wdrożeniowych — wcielenie wiedzy do codzienności zawodowej.

Spotkania z trenerem (8 spotkań w miesiącu, 2 godziny co tydzień, przez okres 3 miesięcy, w sumie 24 godziny intensywnego treningu sprzedaży). Dodatkowo praca własna, realizowana między spotkaniami szkoleniowymi. Bieżąca ocena efektywności szkolenia i realizacji wdrożeń. 

W końcu zbudujesz 12-miesięczny plan swojego sukcesu sprzedażowego.

Efektem indywidualnego treningu sprzedaży będzie:

Przygotowanie narzędzi efektywnej sprzedaży (miedzy innymi: wzorów rozmów telefonicznych i autoprezentacyjnych, szablonów maili, modeli pozyskiwania klientów).

Zaplanowanie i wdrożenie działającego modelu marketingu i sprzedaży.

Wyznaczenie celów na kolejne 12 miesięcy (strategia marketingu i sprzedaży) oraz przygotowanie działań taktycznych umożliwiającą realizację tych celów.

Indywidualny Trening Sprzedaży

Indywidualny Trening Sprzedaży!

Wymagana zgoda

8 + 2 =

Trener sprzedaży Maciej Kozubik