trener sprzedaży, trener biznesu, coach sprzedaży, szkolenia dla handlowców, szkolenia dla sprzedawców, szkolenia z negocjacji, indywidualny trening sprzedaży, kurs ze sprzedaży, coaching handlowców, coaching sprzedawców, pozyskiwanie klinetów, prospecting, warsztat dla handlowców, warsztat dla sprzedawców, standardy sprzedaży, Maciej Kozubik

Indywidualny Trening Sprzedaży

Indywidualny Trening Sprzedaży

Indywidualny Trening Sprzedaży to 3-miesięczny program szkoleniowy budujący spójny proces sprzedaży, rozwijający kompetencje handlowe i marketingowe oparty na najlepszych praktykach rynkowych. To indywidualna Akademia Sprzedaży.

Trening będzie prowadził trener sprzedaży i biznesu, zajmujący się sprzedażą od 1999 roku. Mający na swoim koncie ponad 8000 przeszkolonych osób. Znający słodki smak sukcesu i cierpki smak porażki. Praktyk łączący teorię i praktykę w intensywnym Indywidualnym Treningu Sprzedaży.

Indywidualny Trening Sprzedaży
Indywidualny Trening Sprzedaży

Potrzebujesz indywidualnego treningu sprzedaży, jeśli:

  • Zaczynasz biznes i nie wiesz jak się zabrać za sprzedaż.
  • Nie masz doświadczenia w sprzedaży.
  • Potrzebujesz strategię sprzedaży i kompleksowego jej zaplanowania.
  • Nie odnosisz takich sukcesów biznesowych jakich oczekujesz.

Pomogę Ci zbudować oraz wdrożyć solidny plan marketingu i sprzedaży, który pomoże realizować cele osobiste i biznesowe.

Prowadzisz firmę!

W efektywnej sprzedaży nie chodzi o pojedyncze transakcje, ale o uruchomienie spójnego i powtarzalnego procesu. Procesu zaczynającego się pozyskaniem klientów, sprzedaży z zyskiem, negocjacji na własnych warunkach i obsłudze klientów, w taki sposób, aby Cię polecali i wracali po więcej.

Co najważniejsze wyszkolę Cię i pomogę wiedzę wdrożyć do codzienności zawodowej. Tak, aby przygotować firmę i Ciebie na długotrwały rozwój.

Indywidualny Trening Sprzedaży
Indywidualny Trening Sprzedaży

Twój biznes się nie rozwija!

Dotarłeś tak daleko, jak tylko byłeś w stanie. Czasem dokonywałeś rzeczy niemożliwych, ale nadszedł czas, aby wejść na wyższy poziom.

Dlatego potrzebujesz Mentoring. Czyli połączenia coachingu i szkolenia. Skoncentrowanego na zróżnicowanym rozwoju osobistym i zawodowym dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przestań wykonywać przypadkowe działania i pozwól, że pokażę Ci jak zbudować usystematyzowane podejście do sprzedaży i marketingu.

Gdzieś są luki, których nie zauważasz.

Trudno dostrzec las za drzewami. Zastanów się nad następującymi pytaniami:

Kiedy ostatnio podniosłeś cenę? Czy Twój model biznesowy ma sens? Czy optymalizujesz zasoby? Jak ustalasz priorytety zadań do wykonania? Gdzie i dlaczego pojawiają się wąskie gardła w sprzedaży i modelu biznesowym?

Potrzebujesz więcej czasu dla siebie i rodziny? Zastanów się:

Czy możesz pojechać na miesięczne wakacje co pół roku? Czy sypiasz wystarczająco dużo? Czy masz czas na hobby? Czy z rodziną spędzasz wystarczająco dużo czasu?

Jeśli pojawiła się choć jedna odpowiedź „NIE” najwyższy czas skorzystać z Indywidualnego Treningu Sprzedaży.

Indywidualny Trening Sprzedaży 10
Indywidualny Trening Sprzedaży

Jak będziemy pracować?

Przygotowanie planu szkoleń indywidualnych (dostosowanego do wyniku analizy potrzeb szkoleniowych) oraz planów działań wdrożeniowych — wcielenie wiedzy do codzienności zawodowej.

Spotkania z trenerem (4 spotkania w miesiącu, 2 godziny co tydzień, przez okres 3 miesięcy, w sumie 24 godziny intensywnego treningu sprzedaży). Dodatkowo praca własna, realizowana między spotkaniami szkoleniowymi. Bieżąca ocena efektywności szkolenia i realizacji wdrożeń. 

W końcu zbudujesz 12-miesięczny plan swojego sukcesu sprzedażowego.

Efektem indywidualnego treningu sprzedaży będzie:

Przygotowanie narzędzi efektywnej sprzedaży (miedzy innymi: wzorów rozmów telefonicznych i autoprezentacyjnych, szablonów maili, modeli pozyskiwania klientów).

Zaplanowanie i wdrożenie działającego modelu marketingu i sprzedaży.

Wyznaczenie celów na kolejne 12 miesięcy (strategia marketingu i sprzedaży) oraz przygotowanie działań taktycznych umożliwiającą realizację tych celów.

Indywidualny Trening Sprzedaży

Indywidualny Trening Sprzedaży!

Wymagana zgoda

15 + 5 =

Trener sprzedaży Maciej Kozubik