trener sprzedaży, trener biznesu, coach sprzedaży, szkolenia dla handlowców, szkolenia dla sprzedawców, szkolenia z negocjacji, indywidualny trening sprzedaży, kurs ze sprzedaży, coaching handlowców, coaching sprzedawców, pozyskiwanie klinetów, prospecting, warsztat dla handlowców, warsztat dla sprzedawców, standardy sprzedaży, Maciej Kozubik

Na podstawie badań przeprowadzonych w 1143 firmach, właściwie zaprojektowany i prawidłowo zrealizowany proces szkoleniowy zwiększając kompetencje pracowników przynosi konkretnie: 14% wzrostu zysku ze sprzedaży (w porównaniu z 4% wzrostem w 24.000 firmach, które nie wdrożyły programu szkoleń) oraz 33% wzrostu zysku w przeliczeniu na jednego pracownika (w porównaniu z 11% wzrostem w grupie porównawczej).

Moje szkolenia i warsztaty

Szkolenie Planowanie Sprzedaży

Planowanie sprzedaży (szkolenie zamknięte, na zamówienie)

Program edukacyjny pomagający przygotować całościowy plan działań odnoszących się do marketingu, sprzedaży i dystrybucji oraz obsługi posprzedażowej produktu bądź usługi, oferowanej przez uczestników szkolenia.

Indywidualny Trening Sprzedaży

Indywidualny Trening Sprzedaży

3-miesięczny indywidualny program szkoleniowy budujący spójny proces sprzedaży, rozwijający kompetencje handlowe i marketingowe oparty na najlepszych praktykach rynkowych.

Praktyk negocjacji Maciej Kozubik

Praktyk Negocjacji – 2 dni (szkolenie zamknięte, na zamówienie)

Szkolenie „Praktyk negocjacji” wzbogaci twoją wiedzę w zakresie prowadzenia skutecznych negocjacji. Wiedzę za szkolenia będziesz mógł wykorzystać, nie tylko w pracy zawodowej, ale również w życiu prywatnym.

Praktyk sprzedaży Maciej Kozubik

Praktyk Sprzedaży – 2 dni (warsztat zamknięty, na zamówienie)

Szkolenie „Praktyk sprzedaży” wzbogaci twoją wiedzę w zakresie skutecznej sprzedaży. Nauczysz się profilowania klientów, zadawania skutecznych pytań, rozmawiania o produkcie i cenie, a finalizacja to tylko formalność.

Akademia Sprzedaży Maciej Kozubik

Profesjonalna Obsługa Klienta – 2 dni (szkolenie zamknięte, na zamówienie)

Szkolenie „Profesjonalna Obsługa Klienta” wzbogaci twoją wiedzę w zakresie skutecznej obsługi klienta. Nauczysz się jak generować pozytywne doświadczenia, w kontakcie z Tobą, Twoją firmą i produktem (usługą).

Prospecting Maciej Kozubik

Prospecting. Poszukiwanie klientów – 1 dzień (szkolenie zamknięte, na zamówienie)

Szkolenie „Prospecting – poszukiwanie klientów” wzbogaci twoją wiedzę z zakresu skutecznego docierania do wartościowych klientów i umiejętnego prezentowania oferty.

Kompas przedsiębiorcy Maciej Kozubik

Kompas Przedsiębiorczości (oferta dla przyszłych i indywidualnych przedsiębiorców)

Polska rzeczywistość pokazuje, że 40% firm jest likwidowana. Chcesz należeć do zwycięzców czy przegranych? Te szkolenia pomagają stworzyć silną i zdrową firmę.

akademia menedżera

Akademia Menedżera – Poziom Praktyk – 2 dni (szkolenie zamknięte, na zamówienie)

Szkolenie „Akademia Menedżera – Poziom Praktyk” wzbogaci twoją wiedzę w zakresie umiejętności menedżerskich. Nauczysz się jak motywować pracowników, budować swój autorytet i skutecznie się z komunikować z przełożonymi i podwładnymi.

Profesjonalna Obsługa Klienta Maciej Kozubik

Akademia Sprzedaży – 4 dni (szkolenie zamknięte, na zamówienie)

Szkolenie „Akademia Sprzedaży” wzbogaci twoją wiedzę w zakresie skutecznej sprzedaży począwszy od prospectingu (poszukiwania klienta), przez techniki sprzedaży i negocjację do profesjonalnej obsługi klienta.

Dlaczego warto wybrać mnie i moje szkolenia?

Z

Forma prowadzonych zajęć

Zajęcia są realizowane w formie warsztatowej.
Z

Szkolenia Efektywne Biznesowo

Jest możliwość zaprojektowania projektu edukacyjnego pod potrzeby konkretnej organizacji, z gwarancją wyniku.
Z

Wdrożenie poszkoleniowe

Uczestnik szkolenia ma możliwość korzystania z 30 dniowych (bezpłatnych) konsultacji poszkoleniowych.
Z

Przygotowanie zawodowe trenera

  • 4 dyplomy studiów wyższych.
  • 2 ukończone uczelnie.
  • 5 certyfikatów potwierdzających kompetencje coachingowe.
  • 24 certyfikaty potwierdzające kompetencje trenerskie i biznesowe.
Z

PDW

Plan Działań Wdrożeniowych. Każde szkolenie kończy plan wdrożenia wiedzy ze szkolenia w działania zawodowe.
Z

Szkolenie na stanowisku (On Job Training)

Szkolenie indywidualne (dla handlowców, menedżerów i przedsiębiorców) realizowane na stanowisku pracy (w siedzibie firmy klienta lub w terenie). Czasem nazywane asystą trenerską lub coachingową.
Z

Trener praktyk

Doświadczenie sprzedażowe od 1999 roku, coachingowe od 2010 roku, szkoleniowe od 2011 roku.

  • Ponad 8.000 przeszkolonych osób (na sali szkoleniowej i za pośrednictwem Internetu).
  • Ponad 10.000 odbytych spotkań sprzedażowych.

Opinie moich klientów.

Z przyjemnością informuję, że Pan Maciej Kozubik od stycznia do kwietnia 2016 roku, przeprowadził serię szkoleń w formie warsztatowej, pod wspólnym tytułem: Przywództwo dla bezpieczeństwa. W tym okresie realizował 416 godzin szkoleniowych dla 495 osób. O klasie prowadzącego świadczy imponująca wiedza, warsztat trenerski, a także bardzo wysoka ocena wystawiona przez uczestników. Pan Maciej Kozubik zasłużył na zaufanie jakim go obdarzyliśmy. Uczciwość i rzetelność jest istotnym czynnikiem mającym wpływ na ogólną, bardzo wysoką jakość świadczonych usług trenerskich.
AMP logo

Agnieszka Woźniak

Szef Biura GEDP, Szkolenia i Rekrutacja, ArcelorMittal Polska S.A.

Pragniemy udzielić referencji Panu Maciejowi Kozubikowi, który przeprowadził dla naszej firmy Fundacji Rozwoju Lokalnego szkolenia sprzedażowe z zakresu: Prospectingu, Obsługi Klienta, Technik Sprzedaży oraz Negocjacji w okresie od listopada 2017 roku do czerwca 2018 przeszkalając tym samym 44 osoby podczas 146 godzin szkoleniowych.

Pan Maciej Kozubik wykonywał powierzone mu zadania należycie i sumiennie, wykazał się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz doświadczeniem zawodowym, co znacząco podniosło poziom prowadzonych szkoleń.

Fundacja Rozwoju Lokalnego Jaworzno

Sara Gruszka

Fundacja Rozwoju Lokalnego