trener sprzedaży, trener biznesu, coach sprzedaży, szkolenia dla handlowców, szkolenia dla sprzedawców, szkolenia z negocjacji, indywidualny trening sprzedaży, kurs ze sprzedaży, coaching handlowców, coaching sprzedawców, pozyskiwanie klinetów, prospecting, warsztat dla handlowców, warsztat dla sprzedawców, standardy sprzedaży, Maciej Kozubik

Mentoring

Cena od 349 PLN Brutto (zw. z VAT)

Program indywidualny dostosowany do Twoich potrzeb.

“Mentoring ma wspierać i zachęcać ludzi do zarządzania własną nauką, aby mogli maksymalnie wykorzystać swój potencjał, rozwijać swoje umiejętności, poprawiać swoje wyniki i stać się osobą, którą chcą być.” Eric Parsloe, The Oxford School of Coaching & Mentoring

Cel mentoringu

Celem Programu Mentoringowego prowadzonego przeze mnie jest promowanie przedsiębiorczości, efektywnego przywództwa i uczciwej sprzedaży.

Dlaczego prowadzę mentoring?

Program Mentoringowy jest owocem pracy nad potrzebami środowiska mikro i małych firm – chęcią zdobycia wiedzy od praktyków, rozwojem własnych umiejętności, budowaniem własnego biznesu lub ścieżki kariery (w sprzedaży lub zarządzaniu).

Mentoring

Dlaczego warto wziąć udział w Programie?

Z

Mentoring jest potężnym narzędziem osobistego rozwoju i umacniania pozycji zawodowej. Jako Mentee (klient mentoringowy) możesz zyskać:

  • Możliwość współpracy z doświadczonym ekspertem.
  • Dodatkowe kwalifikacje zawodowe.
  • Możliwość rozwijania talentów i odkrycia własnego.
  • Możliwość konfrontacji i analizy własnych pomysłów.
  • Możliwość perspektywicznego spojrzenie na rozwój ścieżki kariery i/lub biznesu.
  • Umiejętność budowania cennej sieci kontaktów.
  • Stworzyć lub rozwinąć biznes.
  • Rozwinąć umiejętności menedżerskie i sprzedażowe.

Mentoring

Jakie są dodatkowe korzyści korzystania z mentoringu?

Z

Jest elastyczny, łatwo dopasować jego formę do bieżących potrzeb.

Z

Jest ściśle związany z pracą, ale stanowi zarazem odskocznię od rutynowych zajęć, zawiera element towarzyski.

Z

Jest zorientowany na pojedynczą osobę, uwzględnia jej zainteresowania, wartości, emocje oraz nastawienie.

Z

Umożliwia systematyczną informację zwrotną.

Z

Nie wyklucza innych rodzajów doszkalania, które mogą przebiegać równolegle z mentoringiem.

Mentoring

Opinie klientów

quote
Kiedy poznałem Macieja stawiałem pierwsze kroki w prowadzeniu działalności gospodarczej. Pierwsze słowa jakie do mnie skierował brzmiały “Witaj Piotrze, zapraszam Cię do bycia szczęśliwym przedsiębiorcą”. Nie chodziło oczywiście o idee szczęścia jako taką – bo ta jest dość nieuchwytna. Mimo, iż jako dyplomowany psycholog przychodziłem na spotkania z Maciejem z dużą dozą sceptycyzmu i dystansu z początku, to po pewnym czasie uznałem jego wnikliwość, wiedzę no i przede wszystkim ogromne doświadczenie i autentycznie dobre intencje względem mojego rozwoju – widać było mocne zaangażowanie w moją sprawę. Nie przelewało się u mnie z pieniędzmi i o wszystko w życiu musiałem dzielnie walczyć sam. Ze spotkań mentorskich, czy też coachingowych wyciągnąłem dodatkową siłę i koncentrację na realizacji strategicznych dla mnie celów. Dziś prowadzę trzy firmy w: branży filmowej, handlu zagranicznym i b2b ecommerce. Kto wie jakby to było, gdybym nie poznał Macieja Kozubika i nie przyjął jego zaproszenia. Polecam.

Piotr Mechelewski

Przedsiębiorca
quote
Panie Maćku,

Prowadzę swoją firmę 10 lat, budowałem ją od podstaw w oparciu o chęć budowania biznesu (nie wiedzę i doświadczenie). Po kilku latach zorientowałem się że straciłem sporo czasu na “badania” zamiast wykorzystać wiedzę specjalistów. Jestem na etapie wyjścia z marazmu związanego ze stabilizacją, przyzwoitym w moim odczuciu poziomem dochodów, buduję Kancelarię od nowa, modernizuję procesy, wprowadzam nowe produkty, innowacje, poprawiam drobne rzeczy i duże schematy. Mam dużo chęci aby przekształcić mój biznes z lokalnej niewielkiej firmy (obecne zespół Kancelarii to 10 osób) w przedsiębiorstwo z przychodem kilkukrotnie przewyższającym obecny.

Dzięki wielkie za potwierdzenie poprawności i właściwości własnych przemyśleń w temacie strategii działania, w temacie motywacji, za zwrócenie uwagi na ogromne znaczenie ludzi i relacji biznesowych, a przede wszystkim za wsparcie dla biznesu (mojego również) które można usłyszeć w Pańskim wykładzie.

Jacek Kosmalski

Dyrektor Generalny, Kancelaria Windykacyjna „Mediator”

Mentoring

Wymagania do uczestnictwa w Programie dla Mentee (klienta mentoringowego):

Z

Początkujący lub przyszły menedżer.

Z

Przyszły lub początkujący przedsiębiorca.

Z

Początkujący handlowiec.

Z

Osoba zainteresowana rozwoju kompetencji biznesowych.

Mentoring

Do zadań Mentee (klienta mentoringowego) należy:

Z

Zainicjowanie pierwszego kontaktu z Mentorem i koordynacja przebiegu całego procesu.

Z

Regularne i aktywne uczestnictwo w zaplanowanych spotkaniach z Mentorem.

Z

Przestrzeganie zasad i zobowiązań ustalonych z Mentorem na początku Programu.

Z

Realizacja zadań zleconych przez Mentora.

Z

Wypełnienie ankiety ewaluacyjnej i wystawienie referencji (pisemnych i video) po zakończeniu Programu.