trener sprzedaży, trener biznesu, coach sprzedaży, szkolenia dla handlowców, szkolenia dla sprzedawców, szkolenia z negocjacji, indywidualny trening sprzedaży, kurs ze sprzedaży, coaching handlowców, coaching sprzedawców, pozyskiwanie klinetów, prospecting, warsztat dla handlowców, warsztat dla sprzedawców, standardy sprzedaży

Mentoring

Program indywidualny dostosowany do Twoich potrzeb.

“Mentoring ma wspierać i zachęcać ludzi do zarządzania własną nauką, aby mogli maksymalnie wykorzystać swój potencjał, rozwijać swoje umiejętności, poprawiać swoje wyniki i stać się osobą, którą chcą być.” Eric Parsloe, The Oxford School of Coaching & Mentoring

Cel mentoringu

Celem Programu Mentoringowego prowadzonego przeze mnie jest promowanie przedsiębiorczości, efektywnego przywództwa i uczciwej sprzedaży.

Dlaczego prowadzę mentoring?

Program Mentoringowy jest owocem pracy nad potrzebami środowiska mikro i małych firm – chęcią zdobycia wiedzy od praktyków, rozwojem własnych umiejętności, budowaniem własnego biznesu lub ścieżki kariery (w sprzedaży lub zarządzaniu).

Mentoring

Dlaczego warto wziąć udział w Programie?

Z

Mentoring jest potężnym narzędziem osobistego rozwoju i umacniania pozycji zawodowej. Jako Mentee (klient mentoringowy) możesz zyskać:

  • Możliwość współpracy z doświadczonym ekspertem.
  • Dodatkowe kwalifikacje zawodowe.
  • Możliwość rozwijania talentów i odkrycia własnego.
  • Możliwość konfrontacji i analizy własnych pomysłów.
  • Możliwość perspektywicznego spojrzenie na rozwój ścieżki kariery i/lub biznesu.
  • Umiejętność budowania cennej sieci kontaktów.
  • Stworzyć lub rozwinąć biznes.
  • Rozwinąć umiejętności menedżerskie i sprzedażowe.

Mentoring

Jakie są dodatkowe korzyści korzystania z mentoringu?

Z

Jest elastyczny, łatwo dopasować jego formę do bieżących potrzeb.

Z

Jest ściśle związany z pracą, ale stanowi zarazem odskocznię od rutynowych zajęć, zawiera element towarzyski.

Z

Jest zorientowany na pojedynczą osobę, uwzględnia jej zainteresowania, wartości, emocje oraz nastawienie.

Z

Umożliwia systematyczną informację zwrotną.

Z

Nie wyklucza innych rodzajów doszkalania, które mogą przebiegać równolegle z mentoringiem.

Mentoring

Opinie klientów

quote
Kiedy poznałem Macieja stawiałem pierwsze kroki w prowadzeniu działalności gospodarczej. Pierwsze słowa jakie do mnie skierował brzmiały “Witaj Piotrze, zapraszam Cię do bycia szczęśliwym przedsiębiorcą”. Nie chodziło oczywiście o idee szczęścia jako taką – bo ta jest dość nieuchwytna. Mimo, iż jako dyplomowany psycholog przychodziłem na spotkania z Maciejem z dużą dozą sceptycyzmu i dystansu z początku, to po pewnym czasie uznałem jego wnikliwość, wiedzę no i przede wszystkim ogromne doświadczenie i autentycznie dobre intencje względem mojego rozwoju – widać było mocne zaangażowanie w moją sprawę. Nie przelewało się u mnie z pieniędzmi i o wszystko w życiu musiałem dzielnie walczyć sam. Ze spotkań mentorskich, czy też coachingowych wyciągnąłem dodatkową siłę i koncentrację na realizacji strategicznych dla mnie celów. Dziś prowadzę trzy firmy w: branży filmowej, handlu zagranicznym i b2b ecommerce. Kto wie jakby to było, gdybym nie poznał Macieja Kozubika i nie przyjął jego zaproszenia. Polecam.

Piotr Mechelewski

Przedsiębiorca
quote
Panie Maćku,

Prowadzę swoją firmę 10 lat, budowałem ją od podstaw w oparciu o chęć budowania biznesu (nie wiedzę i doświadczenie). Po kilku latach zorientowałem się że straciłem sporo czasu na “badania” zamiast wykorzystać wiedzę specjalistów. Jestem na etapie wyjścia z marazmu związanego ze stabilizacją, przyzwoitym w moim odczuciu poziomem dochodów, buduję Kancelarię od nowa, modernizuję procesy, wprowadzam nowe produkty, innowacje, poprawiam drobne rzeczy i duże schematy. Mam dużo chęci aby przekształcić mój biznes z lokalnej niewielkiej firmy (obecne zespół Kancelarii to 10 osób) w przedsiębiorstwo z przychodem kilkukrotnie przewyższającym obecny.

Dzięki wielkie za potwierdzenie poprawności i właściwości własnych przemyśleń w temacie strategii działania, w temacie motywacji, za zwrócenie uwagi na ogromne znaczenie ludzi i relacji biznesowych, a przede wszystkim za wsparcie dla biznesu (mojego również) które można usłyszeć w Pańskim wykładzie.

Jacek Kosmalski

Dyrektor Generalny, Kancelaria Windykacyjna „Mediator”

Mentoring

Wymagania do uczestnictwa w Programie dla Mentee (klienta mentoringowego):

Z

Początkujący lub przyszły menedżer.

Z

Przyszły lub początkujący przedsiębiorca.

Z

Początkujący handlowiec.

Z

Osoba zainteresowana rozwoju kompetencji biznesowych.

Mentoring

Do zadań Mentee (klienta mentoringowego) należy:

Z

Zainicjowanie pierwszego kontaktu z Mentorem i koordynacja przebiegu całego procesu.

Z

Regularne i aktywne uczestnictwo w zaplanowanych spotkaniach z Mentorem.

Z

Przestrzeganie zasad i zobowiązań ustalonych z Mentorem na początku Programu.

Z

Realizacja zadań zleconych przez Mentora.

Z

Wypełnienie ankiety ewaluacyjnej i wystawienie referencji (pisemnych i video) po zakończeniu Programu.