trener sprzedaży, trener biznesu, coach sprzedaży, szkolenia dla handlowców, szkolenia dla sprzedawców, szkolenia z negocjacji, indywidualny trening sprzedaży, kurs ze sprzedaży, coaching handlowców, coaching sprzedawców, pozyskiwanie klinetów, prospecting, warsztat dla handlowców, warsztat dla sprzedawców, standardy sprzedaży, Maciej Kozubik

Life coaching inaczej coaching życiowy

Cena od 349 PLN Brutto (zw. z VAT)

Cele coachingu życiowego (Life Coaching):

Coaching życiowy (life coachingu) skupia się na określeniu celu życia i dążeniu do jego realizacji. Wiąże się to ze zmianą dotychczasowego stylu życia w celu podniesienia zadowolenia, poczucia spełnienia i ogólnej satysfakcji. Life coaching, to budowanie lepszej przyszłości dzisiaj!

Proces life coachingu ma pomoc klientowi (coachee) w zbudowaniu stabilnego fundamentu szczęścia – celu życia. Cel życia (wg. Tony Stoltzfus) to „energia pasji (…). Dążenie do wypełnienia celu życia to źródło trwałego poczucia spełnienia i znaczenia.”

Life Coaching

Efektywność coachingu życiowego (Life Coachingu) wiąże się z następującymi kwestiami:

Z

Przeformułowanie problemu na cel. Od tego zaczniemy.

Z

Nie ma uniwersalnej metody. Każdy człowiek jest inny i w czasie sesji coachingowej potrzebuje indywidualnego podejścia. Tak też działam.

Z

Szczęście w życiu to nie przypadek, ale konsekwencja realizowanej strategii, którą pomogę zbudować.

Z

Skupienie się na myślach i uczuciach, przekonaniach i działaniach. Mam w tym spore doświadczenie.

Z

Dlatego też, w trakcie sesji coachingowej pomagam w rozwiązywaniu problemów lub realizacji celów życiowych, a tworzone plany rozwojowe mają charakter indywidualny, przepełniony motywacją do realizacji.

Life Coaching

Jakie kwestie są zwykle poruszane na sesjach Life Coachingu (coachingu życiowego)? Najczęściej są to:

Z

relacje międzyludzkie, związki partnerskie, nawiązywanie relacji,

Z

nieśmiałość, asertywność, pewność siebie,

Z

emocje, uwalnianie destruktywnych emocji, praca ze stresem,

Z

motywacja, osiągnięcie konkretnego celu, odnalezienie ścieżki życiowej,

Z

zarządzanie czasem, organizacja swojej pracy,

Z

zmiana przekonań, zmiana nawyków i inne.

Jeśli od dłuższego czasu dręczy Cię poczucie marnowania życia, jeśli zastanawiasz się, dlaczego zajmujesz się nie tym, czym chcesz, jeśli nie pamiętasz, jak to jest marzyć i realizować marzenia, najwyższa pora zmienić ten stan rzeczy. Nie chcesz chyba do końca życia tkwić w zaklętym kole niemożności i rutyny?

Life Coaching

Co zwykle osiągają Klienci dzięki coachingowi życiowemu (Life Coachingowi)?

Z

umiejętność asertywnego zachowania oraz podnieśli pewność siebie,

Z

uświadomili sobie jakimi wartościami kierują się w życiu, bo to one są siłą napędową pracy i pasji

Z

lepsze życie, obniżenie poziomu stresu i lepsze wykorzystanie energii życiowej.

Z

umiejętność efektywnego wyznaczania własnych celów oraz wyboru optymalnych sposobów ich realizacji, a także motywacji do ich realizacji,

Z

wiedzę o swojej osobowości (wykorzystując test behawioralny DISC D3), marzeniach i pragnieniach, o tym co jest barierą dla tych marzeń,

Life Coaching

Jak wygląda proces Life Coachingu?

Z

Spotykam się z klientem coachingowym (coachee) w zależności od potrzeb, ale nie częściej niż raz w tygodniu. Częstotliwość sesji uzależniona jest od intensywności pracy coachee (klienta coachingowego) oraz jego potrzeb. Sesja nie powinna przekroczyć 90 minut.

Z

Coaching wymaga inwestycji czasowej. Moi klienci inwestują w coaching od 2 do 8 godzin miesięcznie (w sesje coachingowe) i drugie tyle na dodatkową pracę między spotkaniami (zadania do indywidualnej pracy). To niewiele w porównaniu z tym, ile zyskasz będąc bardziej skutecznym w swoim biznesie.

Life Coaching

Forma realizacji Life Coachingu (coachingu życiowego)?

Z

Sesje są realizowane w formie spotkania 1 na 1. Może to być spotkanie osobiste (w mieszkaniu klienta, gabinecie coachingowym), za pośrednictwem komunikatorów internetowych (np. Skype) lub telefonu.

Life Coaching

Biogram Macieja Kozubika

Z

Ukończyłem dwie uczelnie wyższe (Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego - dzisiaj Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Jestem absolwentem Akademii Coacha i Akademii Trenerów Biznesu, ukończyłem międzynarodowy kurs CoachWise Essentials Program™ i Team Coach (ICF Continuing Coach Education). Pracowałem w korporacjach i od lat jestem przedsiębiorcą.

Z

Co przemawia za tym, aby mnie wybrać jako swojego coacha?

  • Uprawnienia konsultanta DISC D3
  • 4 dyplomy studiów wyższych
  • 2 ukończone uczelnie
  • 5 certyfikatów potwierdzających kompetencje coachingowe
  • 24 certyfikaty potwierdzające kompetencje trenerskie i biznesowe
  • Ponad 2.400 godzin doświadczenia coachingowego i trenerskiego
Maciej Kozubik 2 1
Z

Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać, poznać mnie, zadać pytania - zapraszam do kontaktu telefonicznego: 504 908 360. Spotykam się z osobami, które są pewne, że chcą ze mną współpracować, w związku z tym nie prowadzę bezpłatnych sesji coachingowych.