Kolejne referencje odebrałem dzisiaj

W dniu dzisiejszym miałem przyjemność odebrać kolejne referencje związane z wakacyjną pracą szkoleniowo – edukacyjną. Poniżej możesz przeczytać ich treść. Bardzo dziękuję pracownikom Siemianowickiego Urzędu Miasta za obdarzone zaufanie, które będzie owocować współpracą, w kolejnych projektach.

Urząd miasta Siemianowie Śląskie pragnie poinformować, że współpracował z Panem Maciejem Kozubikiem z Grupy Kozubik i Partnerzy przy organizacji zajęć dla dzieci podczas Akademii Przedsiębiorczości.

Zajęcia dla dzieci prowadzone przez Pana Macieja Kozubika odbywały się w okresie lipiec – sierpień 2017, raz w tygodniu i trwały 1,5 – 2 godzin. Uczestnicy podczas tych zajęć poznali funkcjonowanie świata przedsiębiorczości poprzez grę biznesową. Dzieci podzielone na grupy wcielał się w przedstawicieli różnych zawodów i miały za zadanie sprzedać jak najwięcej swoich produktów. Gra bardzo spodobała się młodzieży. Miały okazję docenić jak wielką wartość ma pieniądz oraz jak zarządzać posiadanymi dobrami. My także jesteśmy zadowoleni z współpracy z Maciejem Kozubikiem.

Kierownik Biura Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie Jakub Nowak

Znalazłeś w tekście: „Kolejne referencje odebrałem dzisiaj” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.