Poradnik dla początkujących trenerów – zapowiedź 2 odcinka

Jak zaczynałem swoją praktykę trenerską to szukałem informacji jakim sprzętem powinienem dysponować. Ja nazywam się Maciej Kozubik, jestem coachem i trenerem biznesu, a dziś prowadzę firmę szkoleniową Grupa Kozubik i Partnerzy. Tym razem opowiem Ci co znajduje się w drugiej części filmu: Poradnika dla początkującego trenera.

Chce ci dzisiaj opowiedzieć, o tym jak podejść do szkoleń video. Jak się przygotować sprzętowo. Pierwszą rzeczą ją potrzebujesz do nagrywania szkoleń video jest kamera. Ja posiadam kilka kamer, w tym tą marki Kodak.

Gdy mowa o mikrofonie posługuję się między innym krawatowym. Mikrofony są zawsze podpięte do kamer, dlatego że jakość dźwięku odgrywa większą rolę niż jakość obrazu.

Po co kupować kamerę, jak mogę nagrywać telefonem?

Ja korzystam również z rejestratora dźwięku marki ZOOM, model H1.

Światło. Jak włączysz to świeci.

Ta torba zajmuje trochę miejsca, ale jak inwestujesz w drogi sprzęt, to nie warto oszczędzać, na torbie, która ma ten sprzęt chronić.

Nagrałeś, fajnie to wygląda i co dalej?

Program do montażu wideo. Manipulator, dzięki któremu będzie ci łatwiej montować filmy.

Wniosek do zapamiętania jakość dźwięku liczy się bardziej niż jakość obrazu.

UWAGA: Pierwszą część filmu możesz zobaczy TUTAJ znajduje się tam również wersja tekstowa prezentowanego materiału.

Znalazłeś w tekście: „Poradnik dla początkujących trenerów – zapowiedź 2 odcinka” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać wpis o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem, szkoleniami.