Zaproszenia na Akademię Przedsiębiorczości wręczone

Rok szkolny oficjalnie zakończony, ale wakacje to także znakomity czas na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności. Taką szansę będzie miało niemal osiemdziesiąt najbardziej zdolnych i pracowitych dzieciaków z siemianowickich szkół. Już 10 lipca zaczyna się bowiem kolejna edycja Akademii Przedsiębiorczości organizowanej przez Urząd Miasta we współpracy z lokalnymi firmami. Najmłodsi, podczas czterech wakacyjnych turnusów, będą mieli okazję zwiedzić lokalne firmy, poznać ich specyfikę, dowiedzieć się jak wygląda ich praca i porozmawiać z ich pracownikami a także właścicielami czy prezesami. Wśród przedsiębiorstw, z którymi spotkają się uczestnicy Akademii będą: Śląski Klub Golfowy, Aperam Stainless Services & Solutions Poland Sp. z o.o., Adient  Seating Poland Sp. z o.o., PUH MMJ Marcin Janos, Autozastępcze.pl, Sklep Modelarski Jaga, Mair Studio Sp. z o.o. oraz Grupa Kozubik i Partnerzy.

Oprócz wizyt w przedsiębiorstwach, będzie także czas na poznanie nowych umiejętności praktycznych, a także na wspólną zabawę i szaleństwo.

Zaproszenia dla uczestników zostały już wręczone, więc pozostaje nam tylko czekać na 10 lipca, kiedy to pierwsza grupa milusińskich ruszy na podbój lokalnego biznesu. Do zobaczenia!

Znalazłeś w tekście: „Zaproszenia na Akademię Przedsiębiorczości wręczone” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.