Darmowe szkolenie dla siemianowickich firm

Dzień dobry, Maciej Kozubik – Grupa Kozubik i Partnerzy. Zapraszam Cię dzisiaj na szkolenie, które odbędzie się 18-07-2017, o godzinie 9.00 w budynku Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, przy ulicy Jana Pawła II (Mała Sala Posiedzeń). Dzięki niemu poznasz techniki sprzedaży oraz jak należy obsługiwać klienta. Szkolenie jest bezpłatne dla siemianowickich przedsiębiorców oraz pracowników siemianowickich firm.

Już dzisiaj Cię zapraszam 18-07-2017 godzina 9.00. Maciej Kozubik Grupa Kozubik i Partnerzy.

Ilość miejsc jest ograniczona do 16, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji udzielają pracownicy Biuro Obsługi Inwestora (Siemianowice Śląskie, ul. Michałkowicka 105)

Jakub Nowak kierownik Biura Obsługi Inwestora
tel. 32 7605 358, kom. 502-693-575  e-mail: j_nowak@um.siemianowice.pl

Marta Szaleniec podinspektor Biura Obsługi Inwestora
tel. 32 7605 359, e-mail: m_szaleniec@um.siemianowice.pl

Znalazłeś w filmie elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem, szkoleniami.