Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 14

Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję czternasta część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

W tym odcinku dowiecie się o …?

W dzisiejszym odcinku opowiemy o wyzwaniach managerów sprzedaży, w obszarze wizerunku. Kolejny raz wspomnimy o zwolnieniach, tym razem przytoczymy bardzo niemiłe przykłady. Jak się zachowywać, gdy przewyższasz kompetencjami swojego przełożonego.

W ostatnim odcinku tej serii.

Co będzie w kolejnym odcinku: „Luźnych rozmów o biznesie”? Między innymi, o tym kto najczęściej korzysta z usług coachingowych i szkoleniowych.

Znalazłeś w filmie: „Luźno o biznesie część 14” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem, szkoleniami.