Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 9

Swobodna rozmowa na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję dziewiątej część serii: “Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik”. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

Teraz, czyli w odcinku dziewiątym

W dzisiejszym odcinku opowiemy, o tym, jak wygląda rekrutacja i jakie czyhają pułapki. Jak tytuł na wizytówce wpływa na zespół i sprzedaż? Wytłumaczymy co kryje się za słowami: zatrudniaj powoli, ale zwalniaj szybko. Jacek wytłumaczy dlaczego zatrudniał za kompetencje, ale zwalniał za osobowość. Opowiemy o tym, jak profile osobowości wpływają na pracę w zespole. Odpowiemy na pytanie: co ma wspólnego związek i firma?

W odcinku dziesiątym

Co będzie w kolejnym odcinku: „Luźnych rozmów o biznesie”? Między innymi, po co robić w firmie audyt kompetencji.

Znalazłeś w filmie “Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 9” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem, szkoleniami.