Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 6

Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję szóstą część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

W dzisiejszym odcinku luźno o biznesie opowiemy o różnicy między oczekiwaniami w biznesie. Wspomnimy o najczęściej popełnianych błędach w firmach, tych dużych i małych. Odpowiemy na pytanie czy warto awansować handlowca na managera? Czym jest proces utraty dobrego handlowca i zyskania miernego managera. Opowiemy o tym, jak skutecznie zarządzać, w tym zespołem sprzedaży. Podzielimy się również swoimi przemyśleniami na temat różnicy między: chcieć być na danym stanowisku, a nadawać się na nie. Ten odcinek zamkniemy problematyką: jak wzorować się na startupach.

Co będzie w kolejnym odcinku: „Luźnych rozmów o biznesie”? Między innymi czym kończy się sprzedaż oraz jak proces rekrutacji wpływa na sprzedaż.

Znalazłeś w filmie “Luźne rozmowy o biznesie” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

 

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem, szkoleniami.