Referencje za szkolenie “Motywacja w praktyce”.

Z przyjemnością rekomenduje Pana Macieja Kozubika z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy jako godnego polecenia partnera biznesowego (coacha i trenera biznesu).

Pan Maciej poprowadził w dniu 21-09-2018 szkolenie zatytułowane „Motywacja w praktyce”. Szkolenie było realizowane dla naszego partnera biznesowego z branży automotiv i objęło 11 osobową grupę projekt menedżerów i inżynierów.

Zakres szkolenia obejmował następujące zagadnienia:

  • Elementy motywacji błyskawicznej
  • Skuteczna komunikacja z pracownikiem (członkiem zespołu)
  • Budowanie motywacji i zaangażowanie pracownika (członka zespołu)
  • Proces demotywacji
  • Rozwiązywanie konfliktów
  • Komunikację międzypokoleniową
  • Plan Działań Wdrożeniowych

Pan Maciej Kozubik realizował także wparcie poszkoleniowe: szkolenie uzupełniające w formie webinarium oraz indywidualną opiekę trenerską, dla każdego uczestnika szkolenia, przez okres 30 dni.

Zarówno zakres tematyczny, jak i przydatność zawodowa szkolenia została ocenione przez uczestników i zamawiającego bardzo wysoko.

W naszej opinii Pan Maciej Kozubik z firmy Grupa Kozubik i Partnerzy gwarantuje wysoką efektywność i jakość usług szkoleniowych. Standard oferty stoi na najwyższym poziomie, a baza wiedzy, jaką dysponuje budzi podziw.

Poza tym, współpraca z nim była niezwykle komfortowa. Wykazał się wnikliwością na etapie badania potrzeb rozwojowych uczestników, profesjonalnie dostosował zagadnienia i przebieg zajęć do oczekiwań klienta i elastycznie reagował zarówno podczas przygotowań, jak i samego szkolenia.

Dzięki odpowiedniemu podejściu Firmy Pana Macieja Kozubika, kontrahent czuje się potraktowany z właściwą atencją i zaangażowaniem. Możemy zapewnić, że Firma uczciwie szacuje potrzeby klienta i dopasowuje do niej swoją ofertę. Polecamy współpracę z Firmą Grupa Kozubik i Partnerz.

W imieniu Konsorcjum GrowTeam

Dorota Wiśniewska

 

Autor wpisu: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.