Akademia Przedsiębiorczości zima 2018 – referencje

W dniu dzisiejszym miałem przyjemność odebrać kolejne referencje związane z zimową pracą szkoleniowo – edukacyjną. Poniżej możesz przeczytać ich treść. Bardzo dziękuję pracownikom Siemianowickiego Urzędu Miasta za obdarzone zaufanie, które będzie owocować współpracą, w kolejnych projektach.

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie pragnie poinformować, że współpracował z Panem Maciejem Kozubikiem z Grupy Kozubik i Partnerzy przy organizacji zajęć dla dzieci podczas Akademii Przedsiębiorczości.

Zajęcia prowadzone przez Pana Macieja Kozubika odbyły się w okresie ferii zimowych 2018 roku, raz w tygodniu i trwały 2 godziny. Uczestnicy akademii, podczas zajęć w formie Gry Biznesowej, poznali jak wielką wartość ma pieniądz oraz jak funkcjonuje świat przedsiębiorczości. Dzieci, wcielając się w przedstawicieli różnych zawodów, miały za zadanie sprzedać jak najwięcej swoich produktów. Zajęcia bardzo spodobały się młodzieży.

Urząd Miasta po raz kolejny jest zadowolony ze współpracy z Panem Maciejem Kozubikiem przy organizacji Akademii Przedsiębiorczości i ma nadzieję na współpracę w przyszłości.

Kierownik Biura Obsługi Inwestora, Jakub Nowak.

Znalazłeś w tekście: „Akademia Przedsiębiorczości zima 2018 – referencje” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Autor: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.