Zimowa Akademia Przedsiębiorczości – referencje

Składam serdeczne podziękowania za organizację warsztatów w ramach Zimowej Akademii Przedsiębiorczości. Zajęcia były ciekawym doświadczeniem i przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczestników o szeroko pojętej tematyce przedsiębiorczości.

Prowadzący wykorzystał wiele nowatorskich metod, aktywizując wszystkich uczestników oraz zachęcając do dalszej edukacji.

Dzięki zaangażowaniu firmy Kozubik i Partnerzy udało się w istotny sposób wzbogacić program zajęć.

Dziękując za okazane wsparcie, życzymy sukcesów zawodowych i mamy nadzieję na kontynuację współpracy przy kolejnych edycjach Akademii Przedsiębiorczości.

 

Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

Joanna Książek – Gul

Referencje za Zimową Akademię Przedsiębiorczości

Referencje za Zimową Akademię Przedsiębiorczości

Znalazłeś w tekście: „Zimowa Akademia Przedsiębiorczości – referencje” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Autor: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.