Referencje za grę biznesową

W minionym tygodniu miałem przyjemność odebrać kolejne referencje, tym razem z rąk kierownika Biura Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Siemianowicach Śląskich. Referencje związane były z przeprowadzonym szkoleniem w ramach Międzynarodowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w ramach którego zaoferowałem siemianowickim przedsiębiorcom szkolenie z wykorzystaniem gry szkoleniowej “Droga Pytań”. Samą grę poprzedził wykład na temat skutecznego wykorzystania pytań w procesie sprzedaży, w taki sposób, aby potencjalny klient nie czuł się przesłuchiwany. W zamian chciał rozmawiać z handlowcem, z którym “złapał” nić porozumienia.

Poniżej możecie przeczytać otrzymane referencje oraz zapoznać się z ich zdjęciem.

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie pragnie poinformować, że współpracuje z Panem Maciejem Kozubik z Grupy Kozubik i Partnerzy w szkoleniu przedsiębiorców i pracowników siemianowickich firm. Szkolenie było przygotowane w formie gry biznesowej 14 listopada 2017 r.

Podczas szkolenia uczestnicy mogli min. Nabyć niezbędne umiejętności zadawania pytań podczas rozmowy sprzedażowej z klientem. Jesteśmy zadowoleni z formy i treści przeprowadzonego szkolenia.

Jakub Nowak, Biuro Obsługi Inwestora

Znalazłeś w tekście: „Referencje za grę biznesową” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Autor: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.