Biznes gra o biznes

Serdecznie zapraszamy na drugie już w tym roku szkolenie dla przedsiębiorców w formie gry biznesowej, które odbędzie się 14 listopada br. o godzinie 9.00 w Urzędzie Miasta. Warsztaty prowadzone będą pod okiem specjalistów Grupy Kozubik i Partnerzy. Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli min. nabyć niezbędne umiejętności zadawania pytań podczas rozmowy sprzedażowej z klientem.

Szkolenie jest bezpłatne, o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby chętne do udziały w tym nietypowym szkoleniu, prosimy o przesłanie swoich zgłoszeń (nazwa firmy, imię i nazwisko oraz dane kontaktowe) mailowo na adres: investor@um.siemianowice.pl lub kontakt telefoniczny z pracownikami Biura Obsługi Inwestora: Marta Szaleniec 32-760-53-59, Jakub Nowak 502-693-575.

autor: Magdalena Bala

źródło: http://www.siemianowice.pl/aktualnosci/gospodarka/biznes-gra-o-biznes.10525/

 

Prowadzący szkolenie: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami, w ramach firmy szkoleniowej Grupa Kozubik i Partnerzy.

 

Znalazłeś w tekście „Biznes gra o biznes” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.