Maciej Kozubik na XIII Dialogu Możliwości

12 października o godz. 18:00 zapraszamy na kolejną edycję Dialog Możliwości, który odbędzie się w Park Naukowo-Technologiczny “Technopark Gliwice” w Gliwicach

Prelegenci:

Anna Meres

Pomysłodawczyni, wydawca i redaktor naczelna portalu OMatko magazyn świadomych rodziców. Współorganizatorka pierwszego w Polsce Festiwalu Świadomych Rodziców w Katowicach. Absolwentka UJ na wydziale filologii polskiej z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej.Propagatorka idei świadomego rodzicielstwa i bezpłatnego przekazywania wiedzy rodzicom.

W trakcie urlopu macierzyńskiego wpadła na pomysł stworzenia magazynu dla rodziców, którego w Polsce jeszcze nie było – kompendium wiedzy z różnych dziedzin, nie tylko związanych z wychowywaniem dzieci. Zaangażowała znanych sobie specjalistów i razem z nimi powołała do życia „oMatko!

Magazyn świadomych rodziców” – bezpłatny dwumiesięcznik w ekskluzywnym wydaniu, który po roku przemienił się w pierwszy tego typu portal w Polsce Wspiera przedsiębiorcze mamy opowiadając ich historie w ramach autorskiego cyklu „Mamy pomysł na biznes”.Prywatnie szczęśliwa żona, mama 2,5-letniej Blanki i psia mama 4-letniego Pylona.

Maciej Kozubik

Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie oraz sprzedaży – w branży finansowej, reklamowej i FMCG. W zawodzie coacha i trenera realizuje projekty głównie dla małych i średnich firm. Specjalizuje się w procesach szkoleniowo-edukacyjnych z obszaru sprzedaży, w szczególności obsłudze klienta, negocjacjach handlowych, poszukiwaniu klienta oraz technikach sprzedaży.

Jest świadomym optymistą, który w każdym błędzie dostrzeże coś pozytywnego. Nieprzerwanie dąży do doskonałości we wszystkim, co robi, dlatego wyznacza sobie ambitne cele i permanentnie szuka nowych inspiracji.

Natasza Dereń-Halczok

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ukończyła wydział „Finanse i Bankowość”. Ekonomistka, Przedsiębiorca, Doradca, Dyrektor Regionalny w OVB Allfinanz, Trener, Mentor, Pisarka. Związała się z branżą ubezpieczeniowo-finansową w 2002r rozpoczynając współpracę z firmą OVB Allfinanz. W latach 2010-2014 najlepszy sprzedawca usług finansowych w firmie OVB Allfinanz w Polsce, w roku 2013 otrzymała puchar za 3 miejsce w sprzedaży w Europie.Mentor i trener wspierający klientów w podejmowaniu optymalnych decyzji oraz zespół współpracowników w ich rozwoju i dążeniu do celów. Współzałożyciel i Członek Honorowy „Stowarzyszenia Klientów Finance Club”, którego misją jest zabezpieczanie ciągłości funkcjonowania rodziny, wspieranie ubezpieczonych i głoszenie idei „wolności wyboru” w ubezpieczeniach.Hobbystycznie autorka książki „Przygody Wielkiego Różowego Hipcia” wspierającej rodziców, opiekunów i dzieci w wychowaniu do wartości i w rozmowach o trudnych emocjach i nietypowych sytuacjach. Otrzymała tytuł „Kobiety Charyzmatycznej 2017” w kategorii kobieta przedsiębiorcza oraz społeczna. Wspiera wiele inicjatyw charytatywnych w tym budowę polskiego sztucznego serduszka dla dzieci przekazując wsparcie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu im. prof.Zbigniewa Religi, zarówno z tytułu promowania idei zabezpieczenia jak i sprzedaży książki.Interesuje się psychologią i komunikacją międzyludzką. Uwielbia fotografować, pływać i spędzać kreatywnie czas z dziećmi. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki wspaniałych i twórczych chłopców.

Plan ramowy spotkania:

Wstęp dla wszystkich uczestników jest bezpłatny.

Rejestracja za pośrednictwem Facebook’a (TUTAJ)

Dialog Możliwości

Dialog Możliwość to wydarzenie skierowane przede wszystkim do osób przedsiębiorczych, szukających tym samym wartościowych osób do współpracy i wymiany doświadczeń.

Jego celem jest propagowanie biznesu budowanego na relacjach i pasji. Składa się z prelekcji, krótki prezentacji oraz skutecznego networkingu. A także szkoleń i warsztatów organizowanych w ramach jego działania.

Kontakt do organizatora

Dariusz Jaszcz
tel.: 518 292 001

Projekt organizowany przez Agencja Lizard, przy partnerstwie z firmą Grantus oraz FAJNA Spółdzielnia Socjalna – FAJNA Social Cooperative i Klaster Biznesów Kreatywnych.

Znalazłeś w publikacji: „Maciej Kozubik na XIII Dialogu Możliwości.” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Autor: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.