Sprzedaż, a zarządzanie projektami.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy Was na pierwsze tej jesieni seminarium. Sezon rozpoczynamy prelekcją na temat: Sprzedaż a zarządzanie projektami, czyli jak dobrze poukładany proces sprzedaży wpływa na realizację projektów. Prelekcję poprowadzi dla nas Maciej Kozubik – coach i trener z doświadczeniem w sprzedaży, w branży finansowej i FMCG. Obecnie Pan Maciej jest właścicielem firmy Grupa Kozubik i Partnerzy zajmującej się sprzedażą i prowadzeniem szkoleń i sesji coachingowych. Ponad 2000 godzin doświadczenia coachingowego i trenerskiego, ponad 8000 przeszkolonych osób i ponad 10000 spotkań sprzedażowych – takie doświadczenie gwarantuje nam ciekawe, a także bazujące na praktyce seminarium.

Co będzie się działo?

Spotkanie będzie składać się z trzech zależnych od siebie obszarów tematycznych: procesu sprzedaży, managera sprzedaży i handlowca. Uczestnik spotkania pozna zależności jakie powstają na styku celów firmy, zespołu i jednostki, w kontekście sprzedaży. Dowie się o konsekwencjach decyzji osobowych i procesowych. Pozna skuteczny model sprzedaży doradczej, z wykorzystaniem narzędzi analitycznych, stosowanych w zarządzaniu projektami. Dowie się, czy PM jest handlowcem, czy handlowiec PM?

Przeciętny handlowiec finalizuje 10% wszystkich rozpoczętych procesów sprzedażowych. Gwiazda sprzedaży aż 25%. Problem polega na tym, z prawdziwych gwiazd sprzedaży, wśród wszystkich handlowców jest tylko 6%. Dlatego warto poznać odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jak skutecznie rekrutować handlowców?
  • Jak efektywnie zarządzać zespołem sprzedaży?
  • Jak zaprojektować działający proces sprzedaży?
  • Dlaczego większość managerów nie realizuje postawionych przed nimi celów?
  • Co robić i czego unikać?
  • Czym jest „baza wiedzy”?

Odpowiedzi na te i inne pytania, w kontekście zarządzania projektami, poznasz odwiedzając październikowe seminarium PMI oddział Śląsk (07-10-2017, o godzinie 17.30, w Katowicach, Hotel Novotel)

Rejestracja: https://seminariumpmipcoddzialslask-pazdziernik2017.konfeo.com/pl/groups

źródło: http://www.kapitalslaski.pl/nasz-patronat-dowiedz-sie-w-jaki-sposob-sprzedaz-wplywa-na-realizacje-projektow/

Znalazłeś w publikacji: „Sprzedaż, a zarządzanie projektami.” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Autor: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.