Zapowiedź 3 części Poradnika dla początkujących trenerów

Zapraszam Cię do zapoznania się z krótkim fragmentem trzeciej części: „Poradnika dla początkujących trenerów”. Dzisiaj zajmę się następującymi elementami: szkoleniem on-line, superwizją i biblioteką trenerską.

Pierwszym potrzebnym elementem do prowadzenia szkoleń online jest komputer. Nie ważne jaki to będzie komputer, ważne są następujące elementy: musi być wyposażony w kamerę, mieć możliwość podpięcia mikrofonu (lub mieć własny).

Słuchawki z mikrofonem … i dzięki temu poprowadzić to szkolenie.

Zachęcam cię również do przygotowania się do prowadzenia zajęć edukacyjnych online. Tak samo jak przygotowujesz się do szkolenia stacjonarnego.

Aby się dobrze przygotować do zajęć potrzebujesz bibliotekę trenerską. Ja swoją buduję od kilku lat.

Ważnym elementem pracy trenera, w szczególności początkującego jest superwizja. Co to jest superwizja?

Mam nadzieję, że dzięki tym filmom pokazałem Ci jak przygotować się do pracy trenera.

Znalazłeś w tekście: „Zapowiedź 3 części Poradnika dla początkujących trenerów” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.