List referencyjny Młodzieżowego Domu Kultury

W dniu dzisiejszym miałem przyjemność odebrać list referencyjny, związany z wakacyjną realizacją, siemianowickiej Letniej Akademii Przedsiębiorczości, następującej treści.

Młodzieżowy Dom Kultury im. dr H. Jordana z siedzibą w Siemianowicach Śląskich w przyjemnością informuje, iż w okresie wakacyjnym w ramach zorganizowanej na terenie tutejszej placówki Letniej Akademii Przedsiębiorczości 2017 Firma „Grupa Kozubik i Partnerzy” była organizatorem zajęć z zakresu przedsiębiorczości.
Atrakcyjna forma przekazu oraz doświadczenie i umiejętności interpersonalne prowadzącego, Pana Macieja Kozubika uczyniły zajęcia niezwykłe, ciekawe doświadczenie dla młodych podopiecznych Letniej Akademii Przedsiębiorczości 2017.
Zajęcia prowadzone metodami aktywizującymi urozmaiciły program oraz wzbogaciły wiedzę uczestników na temat podstaw przedsiębiorczości.

Joanna Książek – Gul, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

Znalazłeś w tekście: „List referencyjny Młodzieżowego Domu Kultury” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.