Referencje od Małgorzaty Rosickiej

Moja przygoda z Maciejem zaczęła się od tego, że szukałam superwizora na jeden z prowadzonych przez siebie warsztatów. Superwizor, który miał być na spotkaniu wyjechał i zostałam zmuszona kogoś znaleźć. Dostałam rekomendacje na Macieja od innego trenera. Miał akurat wolny termin i zgodził się pełnić tą rolę. Przez cały warsztat coś notował, obserwował, ale cały czas był z boku nie narzucając swojej obecności. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie kiedy jako jeden z elementów superwizji po skończonych zajęciach podsunął mi do wypełnienia tabelkę z poszczególnymi obszarami kompetencji. Oczywiście udzielił mi słownej informacji zwrotnej, ale największą wartość otrzymałam w formie pisemnej, do której zawsze mogę wrócić. Z jednej strony zwrócił uwagę na potrzeby jakie są zaspokojone a jakie nie, z drugiej strony postawił oko w oko z prawdą o sobie samej i uświadomił co jest jeszcze do zmiany. Taki zestaw informacji zwrotnej to droga ku samodoskonaleniu i do podjęcia decyzji od jakiego obszaru zaczynam zmiany na lepsze. Podsumowując, jako superwizor jest właściwą osobą na właściwym miejscu i w dokładnie takim czasie jaki jest potrzebny do udzielenia superwizji. Współpracę z Maciejem w tym obszarze polecam.

Małgorzata Rosicka – coach i trener

 

Znalazłeś w tekście: „Referencje od Małgorzaty Rosickiej” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.