Chłopska Szkoła Biznesu po raz trzeci

Chłopska Szkoła Biznesu - Grupa Kozubik i Partnerzy

Chłopska Szkoła Biznesu – Maciej Kozubik Coach i Trener Biznesu

W miniony poniedziałek (24-07-2017) po raz trzeci przeprowadziłem szkolenia dla siemianowickich dzieciaków, które jest elementem Akademia Przedsiębiorczości. W trakcie szkolenia wykorzystaniem grę szkoleniową Chłopskiej Szkoły Biznesu. Gra Chłopska Szkoła Biznesu jest ekonomiczna gra planszowa inspirowana historią przedsiębiorczych andrychowskich rzemieślników. Gra przenosi uczestników do XVIII wieku, w trakcie której wcielają się w role kowali, tkaczy i piekarzy. Jest to symulacja procesów gospodarczych takich: produkcja i handel. Uczy podstaw negocjacji i strategicznego myślenia.

Tym razem w zajęciach uczestniczyło 13 utalentowanych uczniów siemianowickich szkół. Dziękuję za zaproszenie i mam nadzieję, że udało mi się zainspirować uczestników do rozwijania wiedzy, tak aby w przyszłości stali się odnoszącymi sukces przedsiębiorcami.

Znalazłeś w tekście: „Chłopska Szkoła Biznesu po raz trzeci” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy, potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.