Luźno o biznesie odsłona 15, czyli ostatnia część pierwszej serii

W dzisiejszym odcinku “Luźno o biznesie” wyjaśnimy, kto najczęściej korzysta z usług coachingowych i szkoleniowych. Rozwiejemy wątpliwości: kto lepiej radzi sobie z problemami (kobiety czy mężczyźni?). Czy może nie płeć, a inne czynniki mają większy wpływ? Wytłumaczymy dlaczego indywidualne podejście ma znaczenie. Kim są mało męscy mężczyźni i co kryje się za słowami: „chciałbym, ale się boję”. Maciej odpowie na pytanie dlaczego zostałem coachem, wyjaśni jak wygląda proces coachingowi. Odpowie na pytanie: czy coach korzysta z coachingu? Czego nie toleruje u swoich klientów? Czym jest higiena w pracy coacha i trenera?

Co z drugą serią „Luźnych rozmów o biznesie”?

Już za kilka tygodni zapraszam na drugą odsłonę „Luźnych rozmów o biznesie”. Tym razem moim gościem będzie Agnieszka Głód. Doświadczony manager, coach i trener, Partner w firmie Grupa Kozubik i Partnerzy.

Kim jest Agnieszka Głód?

Prowadzi sesje coachingowe oraz szkolenia, treningi i warsztaty z zakresu szeroko rozumianych kompetencji miękkich. Pracując dla firm i instytucji skupia się na takiej tematyce jak budowanie i zarządzanie zespołem, motywowanie pracowników, radzenie sobie z trudnymi zachowaniami klienta,  czy wreszcie zarządzanie sobą oraz zarządzanie sytuacjami kryzysowymi.

Od 15 lat realizuje wiele projektów współpracując z firmami z zakresu badania funkcji i audytów personalnych, budowania systemów kompetencyjnych i ocen pracowniczych, poprawie efektywności pracy  oraz rozwoju najwyższej kadry menadżerskiej. Posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu HR-u ale również biznesową, która pomaga jej w  pracy z wymagającymi klientami.

Zasadą, którą wyznaje i która potem sprawdza się we współpracy z Klientami to dostarczanie rozwiązań dopasowanych do strategii i kultury organizacyjnej firmy, które doprowadzą do poprawy efektywności i zyskowności firmy.  Swoją pracę traktuje jako pasję, a praca z drugim człowiekiem jest ukierunkowana na efektywność i przynosi jej ogromną satysfakcję.

Czym jest seria „Luźno o biznesie”?

Luźno o biznesie na temat biznesu i sprzedaży, tym razem prezentuję piętnasta, ostatnią część serii. W dyskusji biorą udział Jacek Skowronek trener personalny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz Maciej Kozubik coach i trener biznesu, partner prowadzący w Grupa Kozubik i Partnerzy.

Znalazłeś w filmie: “Luźno o biznesie rozmawiają Jacek Skowronek i Maciej Kozubik część 15” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać film o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Prowadzący: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.