Biedni mają duże telewizory, a bogaci duże biblioteki (Jim Rohn).

Cóż się za tym kryje?

Wiedz, informacja, książki? Książka to papier zapisany drukiem. Inną wagę będzie miał zbór Harleqinów, a inną specjalistyczna biblioteka biznesowa. Pozycji dotyczących rozwoju osobistego, rozwoju biznesu jest olbrzymia ilość, ale cóż z tego, że będę je posiadał. Będą tyle warte, ile rozpałka do kominka.

Czytając godzinę dziennie, pozycje z danej dziedziny, po dwóch latach będę specjalistą, po kolejnych dwóch będę uznawany w środowisku całego kraju, inwestując następne trzy staniesz się światowym autorytetem.

Gdzie Ty chcesz być za siedem lat?

Może masz problem z określeniem kierunku i sposobu działania? Zastanów się jak skuteczny będzie coaching u ciebie?

Znalazłeś w tekście: “Biedni mają duże telewizory, a bogaci duże biblioteki powiedział Jim Rohn” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Autor: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.