Szkolenie: Tajemnice Fenomenalnej Sprzedaży

Odkrywany Tajemnice Fenomenalnej Sprzedaży. Czy zdarzyło Ci się obniżyć cenę zanim kontrahent cię o to poprosił? Zapewne tak, zdarzyło się to każdemu. Czy dałeś się złapać na „zaokrągleniu do sumy wygodnej statystycznie”? Oczywiście. Czy negocjowałeś z przeświadczeniem, że konkurencja depcze Ci po piętach? Może mocno obniżyłeś cenę, aby później przekonać się, że jako jedyny miałeś do zaoferowania to, na czym zależało klientowi? Kiwasz głową.

Na szkoleniu dowiesz się jak skutecznie sprzedawać, jak poprawić filozofię sprzedaży i podejście do klientów. To szybkie i efektywne szkolenie pozwoli Ci wejść na drogę mistrzostwa sprzedaży. Po co zadowalać się przeciętnością, gdy możesz stać się najlepszym?

Dzięki udziałowi w szkoleniu Tajemnice Fenomenalnej Sprzedaży przestaniesz popełniać powszechne błędy handlowe. Pomoże ustrzec się przesądów, które hamują rozwój twojej kariery w sprzedaży.

Opinie jakie pojawiły się po szkoleniu możesz przeczytać poniżej.

Znalazłeś w tekście: “Szkolenie: Tajemnice Fenomenalnej Sprzedaży” elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Autor: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.