Szkolenie: Tajemnice Fenomenalnej Sprzedaży

Czy zdarzyło Ci się obniżyć cenę zanim kontrahent cię o to poprosił? Zapewne tak, zdarzyło się to każdemu. Czy dałeś się złapać na „zaokrągleniu do sumy wygodnej statystycznie”? Oczywiście. Czy negocjowałeś z przeświadczeniem, że konkurencja depcze Ci po piętach? Może mocno obniżyłeś cenę, aby później przekonać się, że jako jedyny miałeś do zaoferowania to, na czym zależało klientowi? Kiwasz głową.

Na szkoleniu dowiesz się jak skutecznie sprzedawać, jak poprawić filozofię sprzedaży i podejście do klientów. To szybkie i efektywne szkolenie pozwoli Ci wejść na drogę mistrzostwa sprzedaży. Po co zadowalać się przeciętnością, gdy możesz stać się najlepszym?

Dzięki udziałowi w szkoleniu Tajemnice Fenomenalnej Sprzedaży przestaniesz popełniać powszechne błędy handlowe. Pomoże ustrzec się przesądów, które hamują rozwój twojej kariery w sprzedaży.

Płać ile chcesz!

Zapraszamy do udziału w szkoleniu na zasadzie “Płać ile chcesz!“. Po szkoleniu oceniasz na ile było ono dla Ciebie przydatne i płacisz tyle, ile uważasz, że było warte. Normalna wartość szkolenia to 75 zł netto. Zarezerwuj miejsce dla siebie i znajomych.

Rejestracja zadzwoń i sprawdź kolejny termin (+48 504 908 360)

Prowadzący: Maciej Kozubik

Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista, Publicysta.

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, w branży finansowej, reklamowej i FMCG – zdobywane od 1999 r. Od 2009 roku działa jako Coach, a od 2011 r. jako Trener Biznesu. Doświadczenie zdobywał prowadząc działalność gospodarczą oraz pracując w korporacjach, również międzynarodowych. Od 2010 roku związany z rynkiem marketingu sieciowego. Publikuje teksty na temat sprzedaży, praktycznej przedsiębiorczości i marketingu sieciowego. Autor szkoleń internetowych i stacjonarnych.

Data i czas: 26.05.2015; 09:00 – 11:00

Lokalizacja: Katowice, ul. Opolska 22

Organizator: Tomasz Gardian tel. kom. +48 696 008 244

Prowadzący: Maciej Kozubik tel. kom. +48 504 908 360

Znalazłeś w tekście elementy inspirujące i nowatorskie, a może nie zgadzasz się z autorem? Powiedz nam o tym, napisz z czym się nie zgadzasz, uargumentuj to, wzbogać tekst o swoje uwagi. Nic tak nie buduje atmosfery portalu jak inteligentni czytelnicy potrafiący zanalizować i wyartykułować swoje spostrzeżenia.

Autor: Maciej Kozubik – Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Ekonomista. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem i szkoleniami.